Garliavos psichikos dienos centro darbuotojai su kolegomis dalijosi gerąja patirtimi

Paskelbta gruodžio 4, 2016 · Kategorijose Naujienos

Rugsėjo 28 d. Garliavos psichikos dienos centro darbuotojai dalijosi gerąja darbo patirtimi su kolegomis, kurie atvyko iš Jonavos psichikos dienos centro. Vizito tikslas – pasidalinti sėkmingos veiklos metodais ir principais, kurie leistų tobulėti ir užtikrintų teigiamą pacientų patirtį, padėtų įveikti ligos sukeltus simptomus.

Kolegoms iš Jonavos psichikos dienos centro buvo aprodytos patalpos, kuriose laiką leidžia pacientai: grupinės ir individualios psichoterapijos kambarys, poilsio kambariai, judesio terapijos salė, virtuvė, filmų kambarys; patalpos, kuriose vyksta keramikos ir dailės terapijos užsiėmimai. Svečiai galėjo iš arčiau susipažinti su centre vykstančiais psichosocialinės reabilitacijos užsiėmimais, pabendrauti su juos vedančiais specialistais. Kolegos turėjo unikalią galimybę tarpusavyje aptarti labiausiai rūpimus veiklos organizavimo klausimus.

Jonavos psichikos dienos centro direktorė, gydytojos psichiatrė Ieva Sveikauskienė dalijasi įspūdžiais po apsilankymo Garliavos psichikos dienos centre:
„Grįžome pilni gerų emocijų ir nekantraus atsakomojo vizito laukimo. Esate labai graži įstaiga, pavydime jums erdvės, ko neturime mes. Pacientų srautai irgi dideli. Smagu tai, kad galite teikti savo pacientams maitinimą, tai kelia paslaugos lygį. Kalbant apie darbo struktūrą, tai negaliu komentuoti, nes dienos stacionarų veikla visur labai skirtinga, nes nėra aiškiai reglamentuota įstatymais. Liko įspūdis, kad dirbate entuziastingai, geranoriškai, kad paslaugą pacientai yra pamėgę. Paliko įspūdį terapeutų ir veiklų kiekis. Labai būtų įdomu pamatyti muzikos terapijos užsiėmimą, nes tokio mes neturime, bet labai norėtume turėti. Tikiuosi tęsime bendradarbiavimą, būtų įdomu pasikviesti/ patiems sudalyvauti darbinėje dienoje, nes tos pačios terapijos, tikėtina, kad skirtingų terapeutų yra vedamos vis kitaip“ – pastebi I. Sveikauskienė.

Garliavos psichikos dienos centro administracija dėkoja kolegoms už apsilankymą, darbo įvertinimą ir artimiausiu metu planuoja vykti į Jonavos psichikos dienos centrą, kuriame susipažins su kolegų vykdoma veikla.