Ištesėtas pažadas aplankyti

Paskelbta gruodžio 17, 2016 · Kategorijose Naujienos

Spalio 16 dieną Garliavos psichikos dienos centro personalas vyko aplankyti kolegų į Jonavos psichiatrijos dienos stacionarą.

“Rugsėjo 28d., sulaukę garbingų svečių Garliavoje, sutarėme dėl atsakomojo apsilankymo Jonavoje. Kaip tarėme, taip ir padarėme”, šypsodamasi pasakojo Garliavos psichiatrijos dienos stacionaro vadovė gyd. psichiatrė Rūta Samajauskienė. “Savo apsilankymu norėjome sutvirtinti neseniai prasidėjusį bendravimą ir bendradarbiavimą, dalinomės ateities įdėjomis, dar kartą aptarėme savo darbo specifiką, pasiektus rezultatus, psichiatrijos dienos stacionarų svarbą bei dienos centrų ateities perspektyvas psichikos ligų gydyme.

Jonavos psichiatrijos dienos stacionaro darbuotojai svetingai aprodė savo centro jaukias patalpas, kuriose dirba bei laisvalaikį leidžia pacientai, buvo galima iš arčiau susipažinti su centre vykstančiais psichosocialinės reabilitacijos užsiėmimais, pabendrauti su juos vedančiais specialistais. Kolegos turėjo unikalią galimybę tarpusavyje aptarti labiausiai rūpimus veiklos organizavimo klausimus, išbandant relaksacines kėdes pažiūrėti naujausią Jonavos dienos stacionaro vaizdo klipą.

Garliavos psichikos dienos centro vadovė, gydytoja psichiatrė Rūta Samajauskienė dalinosi mintimis po viešnagės: “Gera buvo aplankyti naujus draugus, išvysti jų išpuoselėtą, “išieškotą” aplinką, regėti entuziastingus veidus ir degančias akis. Išvykome pilni geriausių emocijų ir dar kartą įsitikinome, kad psichiatrija Lietuvoje sparčiai keičiasi. Linkime kolegoms didžiausios sėkmės, susitikimų bendruose projektuose ir išsvajoto muzikos terapijos užsiėmimo 🙂