Warning: Declaration of Works_Walker::start_el(&$output, $category, $depth, $args) should be compatible with Walker_Category::start_el(&$output, $category, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/alenta/domains/psichikossveikatoscentras.lt/public_html/wp-content/themes/elogix/functions.php on line 180
Individuali psichoterapija | Psichikos Sveikatos Centras

Individuali psichoterapija

Individuali psichoterapija tai vienas iš gydymo būdų, kur pokalbis Stresastarp paciento ir psichoterapeuto yra kaip pagrindinė priemonė. Individualios psichoterapijos metu psichoterapeutas dirba su vienu pacientu. Taip užtikrinamas artimas paciento ir psichoterapeuto ryšys, daugiau laiko ir dėmesio skiriama paciento problemoms. Dažnai individuali psichoterapija yra dalis gydymo, kadangi pacientai, kartu su psichoterapija gauna ir medikamentinį gydymą.

Psichoterapeutu gali būti psichologas ar gydytojo išsilavinimą turintis asmuo. Yra būtinos ne mažiau nei 3 metus trunkančios podiplominės studijos (psichoterapeutas privalo turėti Aukštojo mokslo dipomą). Psichoterapeutas paciento problemas analizuoja daug giliau nei psichologas. Psichoterapeutai gali taikyti praktikoje egzistencinę, psichodinaminę ir pan. psihoterapios kryptį.

 

 

Paslaugą atlieka: